Europa-Kommissionen, Joint Research Centre (JRC), Karlsruhe, PO Box 2340, 76125 Karlsruhe, TYSKLAND. Kontaktoplysninger: Abteilung Auftragsvergabe E-mail: jrc-procurement-karlsruhe@ec.europa.eu
I stedet for
II.1.5) Anslået samlet værdi
Værdi, ekskl. moms: 2 400 000 EUR.
Værdi, ekskl. moms: 2 800 000 EUR.
Europäische Kommission, Joint Research Centre (JRC), Karlsruhe, PO Box 2340, 76125 Karlsruhe, DEUTSCHLAND. Kontaktstelle: Abteilung Auftragsvergabe. E-mail: jrc-procurement-karlsruhe@ec.europa.eu
Anstatt
II.1.5) Geschätzter Gesamtwert:
Wert ohne MwSt.: 2 400 000 EUR.
Wert ohne MwSt.: 2 800 000 EUR.
(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 22.7.2017, 2017/S 139-284577)
Europese Commissie, Joint Research Centre (JRC), Karlsruhe, PO Box 2340, 76125 Karlsruhe, DUITSLAND. Kontaktstelle: Abteilung Auftragsvergabe. E-mail: jrc-procurement-karlsruhe@ec.europa.eu
In plaats van
II.1.5) Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 400 000 EUR.
Waarde zonder btw: 2 800 000 EUR.
Komisja Europejska, Joint Research Centre (JRC), Karlsruhe, PO Box 2340, 76125 Karlsruhe, NIEMCY. Kontaktstelle: Abteilung Auftragsvergabe. E-mail: jrc-procurement-karlsruhe@ec.europa.eu
Zamiast
II.1.5) Szacunkowa całkowita wartość:
Wartość bez VAT: 2 400 000 EUR.
Wartość bez VAT: 2 800 000 EUR.