Der er opstået en fejl, der påvirker den måde, URL'er vises på i bekendtgørelser om e-formularer. Vi arbejder på at løse problemet. Prøv indtil da at fjerne det komma (eller andet særligt tegn), der står sidst i URL'en. Vi beklager ulejligheden.
Tjenesteydelser - 321856-2022
Danmark-Frederikshavn: Rengøring af lokaler
2022/S 114-321856
Udbudsbekendtgørelse
Tjenesteydelser
Retsgrundlag:
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Frederikssund Kommune - Udbud af rengøring 2022 (NY)
II.1.2)Hoved-CPV-kode
90911100 Rengøring af lokaler
II.1.4)Kort beskrivelse:
Ovennævnte udbud af rengøring gennemføres af Servicemægleren A/S på vegne af Frederikssund Kommune som et offentligt udbud.
Opgaven omfatter rengøring på en lang række lokationer under Frederikssund Kommune, jf. Bilag B, Stamoplysninger
Leverandørerne bedes sætte sig grundigt ind i det fulde udbudsmateriale.
Opgaven er opdelt i 2 delaftaler, som er nærmere beskrevet i udbudsmaterialet.
OBS: Bilag G - Fremvisningsplan fremsendes snarest.
II.1.5)Anslået samlet værdi
Værdi eksklusive moms: 1.00 DKK
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
For yderligere information henvises der til udbudsmaterialet.