II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
JEDNOGODIŠNJA NABAVA VASKULARNIH PROTEZA
Referentni broj: 1.1.2.A.1
II.1.2)Glavna CPV oznaka33184200 Vaskularne proteze
II.1.4)Kratak opis:
Jednogodišnja nabava vaskularnih proteza
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 482 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33184200 Vaskularne proteze
II.2.4)Opis nabave:
Poliesterske vaskularne proteze različitih konfiguracija i biološke vaskularne proteze izrađene od goveđeg perikarda
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
Vaskularne proteze impregnirane želatinom
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 3
Politetrafluoroetilenske (PTFE) periferne proteze
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
Vaskularne poliesterske proteze impregnirane srebrom i duplo pletene, ravne, poliesterske proteze impregnirane tromborezistentnom želatinom
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
Hibridna vaskularna proteza sa samoširećim torakalnim stent graftom i hibridna proteza za liječenje disekcije tipa A