(Supplement to the Official Journal of the European Union, 17.9.2016, 2016/S 180-322088)
Eurojust, Maanweg 174, 2516 AB The Hague, NETHERLANDS. Contact: Procurement Sector. Tel. +31 704125649. Fax +31 704125585. E-mail: procurement@eurojust.europa.eu
Instead of