Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izvođenje radova na projektu „Razvoj multimodalne platforme u Luci Rijeka i povezivanje s kontejnerskim terminalom Jadranska vrata”.
Referentni broj: 21-EU/17-DS
II.1.2)Glavna CPV oznaka45234000 Građevinski radovi na sustavima željezničkih pruga i žičara
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su radovi na projektu „Razvoj multimodalne platforme u Luci Rijeka i povezivanje s kontejnerskim terminalom Jadranska vrata”.
Radovi uključuju: izgradnju kontejnerskog terminala Brajdica, rekonstrukciju kolodvora Rijeka Brajdica, izgradnju izvlačnjaka i rekonstrukciju željezničkog tunela Brajdica (proširenje profila za smještaj drugog kolosijeka) te druge prateće radove (vodoopskrba i odvodnja, elektroenergetske instalacije, opremanje pruge SS i TK uređajima, rekonstrukcija kontaktne mreže, prelaganje postojeće infrastrukture i sl.).
Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Knjizi 3. ove Dokumentacije o nabavi.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 237 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45234000 Građevinski radovi na sustavima željezničkih pruga i žičara
45221242 Građevinski radovi na željezničkom tunelu
71320000 Usluge tehničkog projektiranja
45241200 Radovi na licu mjesta na izgradnji odobalnog terminala
45234115 Radovi na željezničkoj signalizaciji
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave su radovi na projektu „Razvoj multimodalne platforme u Luci Rijeka i povezivanje s kontejnerskim terminalom Jadranska vrata”. Radovi uključuju: izgradnju kontejnerskog terminala Brajdica, rekonstrukciju kolodvora Rijeka Brajdica, izgradnju izvlačnjaka i rekonstrukciju željezničkog tunela Brajdica (proširenje profila za smještaj drugog kolosijeka) te druge prateće radove (vodoopskrba i odvodnja, elektroenergetske instalacije, opremanje pruge SS i TK uređajima, rekonstrukcija kontaktne mreže, prelaganje postojeće infrastrukture i sl.).Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Knjizi 3. ove Dokumentacije o nabavi.