Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge čišćenja za prostore Kuće EU-a u Beču, Austrija
Referentni broj: COMM/VIE/2019/RP/0011
II.1.2)Glavna CPV oznaka90910000 Usluge čišćenja
II.1.4)Kratak opis:
Usluge čišćenja za urede i informacijski centar Kuće EU-a.
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a90910000 Usluge čišćenja
II.2.4)Opis nabave:
Usluge čišćenja za prostore Kuće EU-a u Beču, Austrija.