Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Radovi - 357530-2022
Submission deadline has been amended by:  525692-2022
Hrvatska-Zagreb: Građevinski radovi
2022/S 126-357530
Obavijest o nadmetanju
Radovi
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Predmet nabave je izvođenje radova cjelovite obnove građevina (glavne i dvorišne zgrade) na lokaciji Fra Andrije Kačića Miošića 26, Zagreb.
Referentni broj: EMV-005-2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka
45000000 Građevinski radovi
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 145 479 824.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je izvođenje radova cjelovite obnove građevina (glavne i dvorišne zgrade) na lokaciji Fra Andrije Kačića Miošića 26, Zagreb