Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
JEDNOGODIŠNJA NABAVA MEDICINSKIH I NEMEDICINSKIH PLINOVA
Referentni broj: 1.1.5.A.1
II.1.2)Glavna CPV oznaka24111500 Medicinski plinovi
II.1.4)Kratak opis:
jednogodišnja nabava medicinskih i nemedicinskih plinova
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 497 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a24111500 Medicinski plinovi
II.2.4)Opis nabave: