Poziv na nadmetanje – sektorska nabava
Direktiva 2004/17/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio naručitelj:
Proširenje i nadogradnja postojećih sustava tehničke zaštite na objektima Plinacra te nadogradnja i preseljenje postojećeg nadzornog centra.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaRoba
Kupnja
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Isporuka na paritetu DDP (Incoterms 2010. najnovije izdanje) i ugradnja opreme vrše se na objektima Naručitelja, kako je navedeno u Tehničkoj dokumentaciji.
NUTS kod HR HRVATSKA
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a):
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)35120000 Nadzorni i sigurnosni sustavi i uređaji
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Sukladno dokumentaciji za nadmetanje.
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 7 000 000 HRK
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: da
Opis tih opcija: Moguće produljenje roka i sklapanje dodatka ugovoru.