Den Europæiske Fødevaresikkerhedsautoritet (EFSA), via Carlo Magno 1A, 43126 Parma PR, ITALIEN. E-mail: EFSAProcurement@efsa.europa.eu
I stedet for
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 24.9.2016, 2016/S 185-331364)
European Food Safety Authority (EFSA), via Carlo Magno 1A, 43126 Parma PR, ITALY. E-mail: EFSAProcurement@efsa.europa.eu
Instead of