Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Radovi - 388853-2020
Submission deadline has been amended by:  546683-2020
Hrvatska-Imotski: Opći građevinski radovi na cjevovodu
2020/S 159-388853
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja sustava odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda i vodoopskrbe aglomeracije Imotski – izgradnja linijskih građevina
Referentni broj: VV-02/20
II.1.2)Glavna CPV oznaka
45231100 Opći građevinski radovi na cjevovodu
II.1.4)Kratak opis:
Izgradnja i rekonstrukcija sustava odvodnje i vodoopskrbe te izrada izvedbenih projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostataka u jamstvenom roku, u svemu prema Uvjetima Ugovora o građenju za građevinske i inženjerijske radove po projektima Naručitelja (Fidic Crvena knjiga).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 140 198 441.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Lot 1: Područje 1 - Kanalizacijska i vodoopskrbna mreža naselja Imotski
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Radovi na kanalizacijskoj i vodoopskrbnoj mreži.
Lot 2: Područje 2 - Kanalizacijska i vodoopskrbna mreža naselja Glavina Donja - zapad, Donji Proložac i Postranje
Grupa br.: 2
LOT 3: Područje 3 - Kanalizacijska i vodoopskrbna mreža naselja Glavina Donja - istok, Medvidovića Draga i Donji Vinjani
Grupa br.: 3
Izgradnja kanalizacijske i vodoopskrbne mreže
Lot 4: Vodoopskrba aglomeracije Imotski
Grupa br.: 4
Radovi na vodoopskrbi aglomeracije Imotski.