Roba - 389490-2021
Submission deadline has been amended by:  452535-2021
Hrvatska-Zadar: Autobusi i međugradski autobusi
2021/S 146-389490
Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Roba
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Autobusi za pružanje usluge javnog gradskog i prigradskog prijevoza
Referentni broj: EVV-3/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34121000 Autobusi i međugradski autobusi
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je dvadeset jedan (21) novi autobus za pružanje usluge javnog gradskog i prigradskog prijevoza s niskom emisijom CO2, koji kao pogonsko gorivo koriste dizel gorivo. Predmet nabave podijeljen je u četiri grupe pa će se nabavljati 6 solo gradskih niskopodnih autobusa, 12 solo prigradskih standardnih visokopodnih autobusa, 1 solo prigradski standardni visokopodni autobus s podiznom rampom za invalide i 2 solo prigradska standardna visokopodna autobusa (troosovinska).
Svi autobusi koji se nabavljaju ovim postupkom moraju imati nisku emisiju CO2, te moraju ispunjavati minimalne zahtjeve navedene u Uredbi Komisije (EU) br. 582/2011 od 25. svibnja 2011. o provedbi i izmjeni Uredbe (EZ) br. 595/2009 Europskog parlamenta i Vijeća s obzirom na emisiju iz teških vozila (Euro VI.) i izmjeni priloga I. i III. Direktivi 2007/46/EZ Europskog parlamenta i Vijeća i Direktivi 2018/858/EZ Europskog parlamenta i Vijeća.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 39 190 100.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Solo gradski niskopodni autobusi
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
34121100 Autobusi za javni promet
34121400 Niskopodni autobusi
II.2.4)Opis nabave:
Kupuje se roba, solo gradski niskopodni autobusi (količina: 6 kom).
Solo prigradski standardni visokopodni autobusi
Grupa br.: 2
Kupuje se roba, solo prigradski standardni visokopodni autobusi (količina: 12 kom)
Solo prigradski standardni visokopodni autobusi s podiznom rampom za invalide
Grupa br.: 3
Kupuje se roba, solo prigradski standardni visokopodni autobus s podiznom rampom za invalide (količina: 1 kom)
Solo prigradski standardni visokopodni autobusi (troosovinski)
Grupa br.: 4
Kupuje se roba, solo prigradski standardni visokopodni autobusi (troosovinski) (količina: 2 komada)