Usluge - 393791-2020
Submission deadline has been amended by:  491178-2020
Hrvatska-Varaždin: Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
2020/S 162-393791
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluge zbrinjavanja neopasnog otpada KBO 20 03 01
Referentni broj: E-VV-7/2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka
90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava usluge zbrinjavanja neopasnog otpada KBO 20 03 01, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrsta otpada koja čini predmet nabave nastala je kod naručitelja prilikom obavljanja javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada.
Podgrupa iz Pravilnika o katalogu otpada:
20 03 01 – miješani komunalni otpad
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 1 800 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je nabava usluge zbrinjavanja neopasnog otpada KBO 20 03 01, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrsta otpada koja čini predmet nabave nastala je kod naručitelja prilikom obavljanja javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada. Podgrupa iz Pravilnika o katalogu otpada: 20 03 01 – miješani komunalni otpad.