Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Tjenesteydelser - 39803-2023
Danmark-Kalundborg: It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
2023/S 015-039803
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Tjenesteydelser
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Udbud af pladsanvisningssystem
Sagsnr.: 301268
II.1.2)Hoved-CPV-kode
72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
II.1.4)Kort beskrivelse:
Kalundborg og Odsherred Kommuners udbud af pladsanvisningssystem
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: ja
II.2)Beskrivelse
II.2.1)Betegnelse:
Kalundborg Kommune
Delkontraktnr.: 1
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Delaftale 1 - Kalundborg Kommuners udbud af pladsanvisningssystem
Odsherred Kommune
Delkontraktnr.: 2
Delaftale 2 - Odsherred Kommuners udbud af pladsanvisningssystem