Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
GRO/SME/19/C/006 Udfordringen om smarte byer
Sagsnr.: EASME/2019/OP/0016
II.1.2)Hoved-CPV-kode79411000 Almindelig virksomhedsrådgivning
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet for denne tjenesteydelseskontrakt er at fremme udviklingen af stærke økosystemer for højteknologisk innovation i europæiske byer/regioner for at fremme industriel omdannelse og smart, bæredygtig vækst.
Hensigten er at fremme ledelse og samarbejde i byer og regioner på tværs af alle økonomiske aktører; at omdanne deres territorier og særligt lette SMV’ers adgang til talenter, til avancerede teknologier og »big data«, til innovative forretningsmodeller og den nyeste infrastruktur, der vil kunne hjælpe dem med at skabe fremtidens smarte produkter og tjenesteydelser.
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
GRO/SME/19/C/006 pažangių miestų iššūkis
Nuorodos numeris: EASME/2019/OP/0016
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79411000 Bendrojo valdymo konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios paslaugų pirkimo sutarties tikslas yra skatinti galingų aukštųjų technologijų inovacijų ekosistemų plėtrą Europos miestuose ar regionuose, kad paskatintų pramoninę transformaciją ir pažangų, darnų augimą.
Tikslas yra miestuose ir regionuose skatinti lyderystę ir bendradarbiavimą tarp visų ekonomikos dalyvių, siekiant transformuoti jų teritorijas ir palengvinti ypač MVĮ prieigą prie talentų, pažangių technologijų ir didelės apimties duomenų, inovatyvių verslo modelių ir modernios infrastruktūros, kuri padės jiems kurti pažangius ateities produktus ir paslaugas.
VI dalis: Papildoma informacija
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
GRO/SME/19/C/006 Intelligent Cities Challenge
Reference number: EASME/2019/OP/0016
II.1.2)Main CPV code79411000 General management consultancy services
II.1.4)Short description:
The objective of this service contract is to promote the development of powerful high-tech innovation ecosystems in European cities/regions to fuel industrial transformation and smart, sustainable growth.
The aim is to foster leadership and collaboration in cities and regions across all actors of the economy, to transform their territories and facilitate notably SMEs’ access to talents, to advanced technologies and big data, to innovative business models and state-of-the-art infrastructure that would help them create the smart products and services of the future.