Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
AO 10528 Ispravak elektroničkih publikacija i povezane usluge
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 7: Računalne i srodne usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Prostori izvoditelja.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumuOkvirni sporazum s više gospodarskih subjekata
najveći broj gospodarskih subjekata predviđenog okvirnog sporazuma: 8
Trajanje okvirnog sporazuma
Trajanje u godinama: 4
Procijenjena ukupna vrijednost nabave za ukupno razdoblje trajanja okvirnog sporazuma
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 1 000 000 EUR
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Svrha ovog poziva na nadmetanje je ispravak i izrada XML dokumenata.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)72310000 Usluge obrade podataka
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
AO 10528 Korekta publikacji elektronicznych i usługi powiązane
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 7: Usługi komputerowe i usługi z nimi związane
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: siedziba wykonawcy.
Kod NUTS
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowejUmowa ramowa z kilkoma wykonawcami
liczba maksymalna uczestników planowanej umowy ramowej: 8
Czas trwania umowy ramowej
Okres w latach: 4
Szacunkowa całkowita wartość zakupów w całym okresie obowiązywania umowy ramowej
Szacunkowa wartość bez VAT: 1 000 000 EUR
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Celem zaproszenia do składania ofert jest korekta i tworzenie dokumentów w formacie XML.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)72310000 Usługi przetwarzania danych
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
II.2.2)Informacje o opcjachOpcje: nie
Directiva 2004/18/CE
II.1)Descrição
II.1.1)Título atribuído ao contrato pela autoridade adjudicante:
AO 10528 Correção de publicações eletrónicas e serviços conexos
II.1.2)Tipo de contrato e localização das obras, local de entrega ou de prestação dos serviçosServiços
Categoria de serviços n.º 7: Serviços informáticos e afins
Local principal das obras, de entrega dos fornecimentos ou de prestação dos serviços: instalações do contratante.
Código NUTS
II.1.4)Informação sobre o acordo-quadroAcordo-quadro com vários operadores
número máximo previsto de participantes no acordo-quadro: 8
Duração do acordo-quadro
Duração em anos: 4
Valor total estimado das aquisições para toda a duração do acordo-quadro
Valor estimado, sem IVA: 1 000 000 EUR
II.1.5)Descrição resumida do contrato ou da(s) aquisição(ões)
O objetivo do presente convite à apresentação de propostas consiste na correção e criação de documentos XML.
II.1.6)Vocabulário comum para os contratos públicos (Classificação CPV)72310000 Serviços de processamento de dados
II.2)Quantidade ou âmbito do contrato
II.2.1)Quantidade total ou âmbito:
II.2.2)Informação sobre as opçõesOpções: não