II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
JEDNOGODIŠNJA NABAVA MEDICINSKOG POTROŠNOG MATERIJALA ZA POTREBE CITOGENETIKE
Referentni broj: 1.1.2.A.86
II.1.2)Glavna CPV oznaka33696500 Laboratorijski reagensi
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 4 061 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33696500 Laboratorijski reagensi
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 3
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 7
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 8
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 9
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 10
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 11