Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Tehnička pomoć u području ljudskih resursa i usluge jezičnog osposobljavanja
Referentni broj: BEREC/2017/07/OT.
II.1.2)Glavna CPV oznaka79500000 Pomoćne uredske usluge
II.1.4)Kratak opis:
Pružanje tehničke pomoći u području ljudskih resursa i usluga jezičnog osposobljavanja za Ured BEREC-a.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 800 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Tehnička pomoć u području ljudskih resursa
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79621000 Usluge pribavljanja uredskog osoblja
II.2.4)Opis nabave:
Tehnička pomoć u području ljudskih resursa, uključujući relevantnu dodatnu administrativnu pomoć u vezi s aktivnostima u području ljudskih resursa Ureda BEREC-a kako bi se ispunili godišnji i višegodišnji ciljevi.
Usluge jezičnog osposobljavanja
Grupa br.: 2
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a80580000 Organiziranje tečajeva za učenje jezika
Usluge jezičnog osposobljavanja dolaze u 3 različita paketa na temelju njihovog formata u skladu s publikom, vremenom, učestalošću, lokacijom, ciljevima i rezultatima.
— Paket I.: skupno jezično osposobljavanje u prostorima Ureda BEREC-a.
— Paket II.: individualno podučavanje jezika ili u paru u prostorima Ureda BEREC-a ili u prostorima ugovaratelja ako to zahtijeva Ured BEREC-a.
— Paket III.: dodatne jezične usluge.
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Tehnična pomoč na področju človeških virov in storitve jezikovnega usposabljanja.
Referenčna številka dokumenta: BEREC/2017/07/OT.
II.1.2)Glavna koda CPV79500000 Pomožne pisarniške storitve
II.1.4)Kratek opis:
Zagotavljanje tehnične pomoči na področju človeških virov in storitev jezikovnega usposabljanja Uradu BEREC.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za vse sklope
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 2
II.2.1)Naslov:
Tehnična pomoč na področju človeških virov
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79621000 Storitve zagotavljanja pisarniškega osebja
II.2.4)Opis javnega naročila:
Tehnična pomoč na področju človeških virov, ki vključuje ustrezno dodatno administrativno podporo, povezano s kadrovskimi dejavnostmi Urada BEREC, z namenom izpolnitve letnih in večletnih ciljev.
Storitve jezikovnega usposabljanja
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV80580000 Prirejanje jezikovnih tečajev
Storitve jezikovnega usposabljanja je treba zagotoviti v 3 paketih, ki se razlikujejo po obliki v skladu s ciljnimi prejemniki, časom, pogostostjo, lokacijo, cilji in rezultati.
— Paket I: skupinsko jezikovno usposabljanje v prostorih Urada BEREC.
— Paket II: individualno jezikovno usposabljanje ali jezikovno usposabljanje v paru v prostorih Urada BEREC ali v prostorih izvajalca, če tako zahteva Urad BEREC.
— Paket III: dodatne jezikovne storitve.