Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Usluge - 460206-2020
Submission deadline has been amended by:  467992-2020
Belgija-Bruxelles: Okvirni ugovor o pružanju usluga posredništva u osiguranju
2020/S 191-460206
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Okvirni ugovor o pružanju usluga posredništva u osiguranju
Referentni broj: EMPL/2020/OP/0012
II.1.2)Glavna CPV oznaka
66518100 Usluge posrednika u osiguranju
II.1.4)Kratak opis:
Vidjeti dokumentaciju za nadmetanje.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 200 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave: