Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Poziv na podnošenje ponuda br. 06D10/2022/M037 – okvirni ugovor za pružanje usluga upravljanja arhitekturom i posebnim tehnikama u Luxembourgu
Referentni broj: 06D10/2022/M037
II.1.2)Glavna CPV oznaka71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
II.1.4)Kratak opis:
Izvođenje usluga arhitekture i posebnih tehnika za zgrade Europskog parlamenta u Luxembourgu.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 5 108 983.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Appel d’offres no 06D10/2022/M037 – contrat-cadre de prestations de maîtrise d’œuvre en architecture et techniques spéciales à Luxembourg
Numéro de référence: 06D10/2022/M037
II.1.2)Code CPV principal71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.1.4)Description succincte:
Exécution de prestations de services en architecture et techniques spéciales pour les bâtiments du Parlement européen à Luxembourg.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 5 108 983.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Storitve - 470281-2022
Belgija-Bruselj: Javni razpis št. 06D10/2022/M037 – okvirno naročilo storitev vodenja projekta na področju arhitekture in strojnih inštalacij v Luxembourgu
2022/S 166-470281
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Javni razpis št. 06D10/2022/M037 – okvirno naročilo storitev vodenja projekta na področju arhitekture in strojnih inštalacij v Luxembourgu
Referenčna številka dokumenta: 06D10/2022/M037
II.1.2)Glavna koda CPV
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Izvajanje storitev s področja arhitekture in strojnih inštalacij za stavbe Evropskega parlamenta v Luxembourgu.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 5 108 983.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.4)Opis javnega naročila: