Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.2)Hoved-CPV-kode90460000 Tømning af sivebrønde eller septiktanke
II.1.4)Kort beskrivelse:
Tømning af septiktanke på Bornholm