Radovi - 503284-2022
Hrvatska-Zagreb: Građevinski radovi
2022/S 179-503284
Ispravak
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Radovi
(Dodatak Službenom listu Europske unije, 2022/S 126-357530)
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Predmet nabave je izvođenje radova cjelovite obnove građevina (glavne i dvorišne zgrade) na lokaciji Fra Andrije Kačića Miošića 26, Zagreb.
Referentni broj: EMV-005-2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka
45000000 Građevinski radovi
II.1.4)Kratak opis: