Frankrig-Strasbourg: Indsamling, transport, genanvendelse og behandling af affald i de bygninger, der huser Europa-Parlamentet i Strasbourg
2021/S 194-504097
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Indsamling, transport, genanvendelse og behandling af affald i de bygninger, der huser Europa-Parlamentet i Strasbourg
Sagsnr.: 06A80/2021/M030
II.1.2)Hoved-CPV-kode90510000 Bortskaffelse og behandling af affald
II.1.4)Kort beskrivelse:
Europa-Parlamentet har til besluttet at indgå en kontrakt med henblik på sikring af indsamling, transport, genanvendelse og behandling af affald i de bygninger, der huser Europa-Parlamentet i Strasbourg.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 520 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90511000 Indsamling af affald
90511100 Indsamling af fast byaffald
90511400 Indsamling af papir
90512000 Transport af affald
90513500 Behandling og bortskaffelse af forurenede væsker
90514000 Affaldsgenvinding
90520000 Tjenesteydelser i forbindelse med radioaktivt, giftigt, medicinsk og farligt affald
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Frankreich-Straßburg: Dienstleistungen für die Abholung, den Transport, die Wiederverwertung und Behandlung der Abfälle aus den Gebäuden des Europäischen Parlaments in Straßburg.
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dienstleistungen für die Abholung, den Transport, die Wiederverwertung und Behandlung der Abfälle aus den Gebäuden des Europäischen Parlaments in Straßburg.
Referenznummer der Bekanntmachung: 06A80/2021/M030
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Das Europäische Parlament hat die Einleitung einer öffentlichen Ausschreibung beschlossen, um die Ausführung der folgenden Dienstleistungen sicherzustellen: Abholung, Transport, Wiederverwertung und Behandlung der Abfälle aus den Gebäuden des Europäischen Parlaments in Straßburg.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 520 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
90511400 Altpapiersammlung
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513500 Aufbereitung und Entsorgung von flüssigen Abfällen
90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Prantsusmaa-Strasbourg: Strasbourgis asuvates Euroopa Parlamendi kasutatavates hoonetes jäätmete kogumine, transport, ümbertöötlemine ja käitlemine
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Strasbourgis asuvates Euroopa Parlamendi kasutatavates hoonetes jäätmete kogumine, transport, ümbertöötlemine ja käitlemine
Viitenumber: 06A80/2021/M030
II.1.2)CPV põhikood90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Euroopa Parlament on otsustanud korraldada avaliku hankemenetluse Strasbourgis asuvates Euroopa Parlamendi kasutatavates hoonetes jäätmete kogumise, transpordi, ümbertöötlemise ja käitlemise teenuste tagamiseks.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 520 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)90511000 Jäätmekogumisteenused
90511100 Tahkete asulajäätmete kogumisteenused
90511400 Vanapaberi kogumisteenused
90512000 Jäätmeveoteenused
90513500 Vedeljäätmete puhastus ja kõrvaldus
90514000 Jäätmete taaskasutusteenused
90520000 Radioaktiivsete, toksiliste, meditsiini- ja ohtlike jäätmete teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Fhrainc, an-Strasbourg: Seirbhísí chun dramhaíl a bhailiú, a iompar, a athchúrsáil agus a chóireáil sna foirgnimh faoi áitíocht ag Parlaimint na hEorpa in Strasbourg
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí chun dramhaíl a bhailiú, a iompar, a athchúrsáil agus a chóireáil sna foirgnimh faoi áitíocht ag Parlaimint na hEorpa in Strasbourg
Uimhir thagartha: 06A80/2021/M030
II.1.2)Príomhchód CPV90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Cur síos achomair:
Tá Parlaimint na hEorpa ag iarraidh conradh poiblí a dhámhachtain, d’fhonn feidhmíocht seirbhísí bailiúcháin, iompair, athchúrsála agus cóireála dramhaíola a áirithiú sna foirgnimh atá faoi áitíocht ag Parlaimint na hEorpa in Strasbourg.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 520 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise90511000 Refuse collection services
90511100 Urban solid-refuse collection services
90511400 Paper collecting services
90512000 Refuse transport services
90513500 Treatment and disposal of foul liquids
90514000 Refuse recycling services
90520000 Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
France-Strasbourg: Prestations de services de collecte, transport, recyclage et traitement des déchets dans les bâtiments occupés par le Parlement européen à Strasbourg
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Prestations de services de collecte, transport, recyclage et traitement des déchets dans les bâtiments occupés par le Parlement européen à Strasbourg
Numéro de référence: 06A80/2021/M030
II.1.2)Code CPV principal90510000 Élimination et traitement des ordures
II.1.4)Description succincte:
Le Parlement européen envisage la passation d'un marché public, en vue d’assurer l’exécution de prestations de services de collecte, transport, recyclage et traitement des déchets dans les bâtiments occupés par le Parlement européen à Strasbourg.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 520 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90511000 Services de collecte des ordures
90511100 Services de collecte de déchets solides urbains
90511400 Services de collecte du papier
90512000 Services de transport des ordures ménagères
90513500 Traitement et évacuation de résidus liquides
90514000 Services de recyclage des ordures ménagères
90520000 Services relatifs aux déchets radioactifs, toxiques, médicaux et dangereux
II.2.4)Description des prestations:
Prancūzija-Strasbūras: Atliekų rinkimo, vežimo, perdirbimo ir tvarkymo paslaugos pastatuose, kuriuose yra įsikūręs Europos Parlamentas Strasbūre
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Atliekų rinkimo, vežimo, perdirbimo ir tvarkymo paslaugos pastatuose, kuriuose yra įsikūręs Europos Parlamentas Strasbūre
Nuorodos numeris: 06A80/2021/M030
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Europos Parlamentas numato sudaryti viešojo pirkimo sutartį dėl šių paslaugų teikimo: atliekų rinkimas, vežimas, perdirbimas ir tvarkymas pastatuose, kuriuose yra įsikūręs Europos Parlamentas Strasbūre.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 520 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90511000 Atliekų rinkimo paslaugos
90511100 Miestų kietųjų atliekų rinkimo paslaugos
90511400 Popieriaus rinkimo paslaugos
90512000 Atliekų vežimo paslaugos
90513500 Srutų valymas ir šalinimas
90514000 Atliekų perdirbimo paslaugos
90520000 Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Francija-Strasbūra: Atkritumu savākšanas, transportēšanas, pārstrādes un apstrādes pakalpojumi Eiropas Parlamenta ēkās Strasbūrā
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atkritumu savākšanas, transportēšanas, pārstrādes un apstrādes pakalpojumi Eiropas Parlamenta ēkās Strasbūrā
Atsauces numurs: 06A80/2021/M030
II.1.2)Galvenās CPV kods90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde
II.1.4)Īss apraksts:
Eiropas Parlaments vēlas piešķirt publiskā iepirkuma līgumu, lai nodrošinātu savākšanas, transportēšanas, pārstrādes un atkritumu apstrādes pakalpojumu izpildi Eiropas Parlamenta ēkās Strasbūrā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 520 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
90511100 Pilsētvides cieto atkritumu savākšanas pakalpojumi
90511400 Papīra savākšanas pakalpojumi
90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi
90513500 Piesārņoto šķidrumu attīrīšana un likvidēšana
90514000 Atkritumu otrreizējās pārstrādes pakalpojumi
90520000 Radioaktīvo, toksisko, medicīnisko un bīstamo atkritumu pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
França-Estrasburgo: Prestação de serviços de recolha, transporte, reciclagem e tratamento dos resíduos nos edifícios ocupados pelo Parlamento Europeu em Estrasburgo
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Prestação de serviços de recolha, transporte, reciclagem e tratamento dos resíduos nos edifícios ocupados pelo Parlamento Europeu em Estrasburgo
Número de referência: 06A80/2021/M030
II.1.2)Código CPV principal90510000 Tratamento e eliminação de resíduos
II.1.4)Descrição resumida:
O Parlamento Europeu visa lançar um concurso público a fim de assegurar a execução da prestação de serviços de recolha, transporte, reciclagem e tratamento dos resíduos nos edifícios ocupados pelo Parlamento Europeu em Estrasburgo.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 520 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)90511000 Serviços de recolha de resíduos
90511100 Serviços de recolha de resíduos sólidos urbanos
90511400 Serviços de recolha de papéis
90512000 Serviços de transporte de resíduos
90513500 Tratamento e eliminação de líquidos residuais
90514000 Serviços de reciclagem de resíduos
90520000 Serviços de resíduos radioactivos, tóxicos, médicos e perigosos
II.2.4)Descrição do concurso: