Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
INKUBATORI ZA POTREBE ZAVODA ZA NEONATOLOGIJU I NEONATALNU INTENZIVNU MEDICINU KLINIKE ZA PEDIJATRIJU
Referentni broj: 5.1.A/141
II.1.2)Glavna CPV oznaka33152000 Inkubatori
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 520 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33152000 Inkubatori
II.2.4)Opis nabave: