Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Forbrugsartikler til mikroskopi (Genudbud)
II.1.2)Hoved-CPV-kode38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
II.1.4)Kort beskrivelse:
Forbrugsartikler til mikroskopi