Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Predmet nabave je izvođenje radova cjelovite obnove građevina (glavne i dvorišne zgrade) na lokaciji Fra Andrije Kačića Miošića 26, Zagreb.
Referentni broj: EMV-005-2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka45000000 Građevinski radovi
II.1.4)Kratak opis: