Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:Sagsnr.: 22016880
II.1.2)Hoved-CPV-kode33763000 Papirhåndklæder
II.1.4)Kort beskrivelse:
Håndklædeark til Region Hovedstaden