Denne bekendtgørelse er kun vejledende
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Rammeaftale om tilrettelæggelse af studiebesøg og analyse af markedsadgang på sundheds- og plantesundhedsområdet
Sagsnr.: TRADE/2021/OP/0004-PIN
II.1.2)Hoved-CPV-kode79417000 Sikkerhedsrådgivning
II.1.4)Kort beskrivelse:
Det overordnede formål med projektet er at bidrage til at forbedre betingelserne for EU's landbrugsfødevaresektors adgang til markederne for udvalgte centrale handelspartnere ved at øge den gensidige forståelse af EU's og tredjelandenes respektive sundheds- og plantesundhedsforanstaltninger.
De tjenesteydelser, der skal leveres i den fremtidige rammeaftale, består af studiebesøg i EU af embedsmænd fra tredjelande og aktiviteter vedrørende analyse af markedsadgang (håndbøger om markedsadgang og analyse af importbetingelser) på området for sundhed og plantesundhed.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)79417000 Sikkerhedsrådgivning
79000000 Forretningstjenesteydelser: forskrifter, markedsføring, rådgivning, rekruttering, trykning og sikkerhed
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Rammeaftale om tilrettelæggelse af studiebesøg og analyse af markedsadgang på sundheds- og plantesundhedsområdet.
Predhodno informativno obvestilo
To obvestilo je samo za predhodno obveščanje
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Okvirno naročilo za organizacijo študijskih obiskov in analizo dostopa do trga na področju sanitarnih in fitosanitarnih ukrepov
Referenčna številka dokumenta: TRADE/2021/OP/0004-PIN
II.1.2)Glavna koda CPV79417000 Storitve svetovanja na področju varnosti
II.1.4)Kratek opis:
Splošni cilj projekta je prispevati k izboljšanju pogojev za agroživilski sektor EU za dostop do trgov izbranih ključnih trgovinskih partnerjev, in sicer s povečanjem medsebojnega razumevanja zadevnih sanitarnih in fitosanitarnih (SFS) ukrepov EU in tretjih držav.
Storitve, ki jih bo treba zagotoviti v okviru prihodnje okvirne pogodbe, obsegajo študijske obiske uradnikov iz tretjih držav v EU in dejavnosti analize dostopa do trga (priročniki za dostop do trga in analiza uvoznih pogojev) na področju sanitarnih in fitosanitarnih ukrepov.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79417000 Storitve svetovanja na področju varnosti
79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
II.2.4)Opis javnega naročila:
Okvirno naročilo za organizacijo študijskih obiskov in analizo dostopa do trga na področju sanitarnih in fitosanitarnih ukrepov.