Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
USLUGA REDOVNOG I INTERVENTNOG ODRŽAVANJA PROTUPOŽARNE OPREME NA BRODOVIMA FLOTE JADROLINIJE
Referentni broj: EVV 381/2022 OS 17/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka50413200 Usluge popravaka i održavanja vatrogasne opreme
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave jesu usluge redovnog i interventnog održavanja protupožarne opreme na brodovima flote Naručitelja. Protupožarna oprema na brodovima sastoji se od protupožarnih aparata, dišnih aparata i stabilnih sustava za gašenje požara.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 850 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a50413200 Usluge popravaka i održavanja vatrogasne opreme