Radovi - 531976-2021
Submission deadline has been amended by:  629535-2021
Hrvatska-Split: Radovi na podizanju zgrada
2021/S 204-531976
Obavijest o nadmetanju
Radovi
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izvođenje radova u sklopu projekta Uspostava infrastrukture Regionalnog centra kompetentnosti Turističko-ugostiteljske škole, Split
Referentni broj: 47/N3-ERDF
II.1.2)Glavna CPV oznaka
45210000 Radovi na podizanju zgrada - IA01
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je projektiranje i izvedba radova na rekonstrukciji, dogradnji i nadogradnji Regionalnog centra kompetentnosti U Splitu.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 73 975 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
45210000 Radovi na podizanju zgrada
45214220 Građevinski radovi na srednjim školama
45214800 Zgrade za strukovnu izobrazbu
71250000 Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge
II.2.4)Opis nabave:
projektiranje i izvedba radova na rekonstrukciji, dogradnji i nadogradnji Regionalnog centra kompetentnosti U Splitu.