Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga tehničke pomoći i upravljanja projektom izgradnje sustava prikupljanja i odvodnje otpadnih voda sustava odvodnje Zabok i sustava odvodnje ZLATAR
Referentni broj: 16-18-OP-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu
II.1.4)Kratak opis:
Usluge u okviru ovog ugovora o javnoj nabavi obuhvaćaju usluge tehničke i administrativne podrške i upravljanja projektom „Izgradnja sustava prikupljanja i odvodnje otpadnih voda sustava odvodnje Zabok i sustava odvodnje Zlatar“ tijekom pripreme i izvođenja radova te otklanjanja skrivenih nedostataka u jamstvenom roku, stručnog nadzora, nabave opreme i provođenja aktivnosti promidžbe.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 6 739 145.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu
II.2.4)Opis nabave: