Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava osobnih i prijenosnih računala
Referentni broj: 75/19-OP
II.1.2)Glavna CPV oznaka30230000 Računalna oprema
II.1.4)Kratak opis:
Nabava osobnih i prijenosnih računala.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 900 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa A - stolna računala i monitori
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a30230000 Računalna oprema
II.2.4)Opis nabave:
Nabava stolnih računala i monitora.
Grupa B - prijenosna računala
Grupa br.: 2