Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Roba - 558436-2021
Hrvatska-Šibenik: Vozila za posebne namjene
2021/S 212-558436
Obavijest o nadmetanju
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Vatrogasno interventno vozilo (mobilni zapovjedni centar)
Referentni broj: 2/2021 FIRESPILL
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34114000 Vozila za posebne namjene
II.1.4)Kratak opis:
nabava komunikacijsko-stožernog vozila i komunikacijske opreme koja uključuje dobavu, izradu, isporuku, montažu, instaliranja, programiranja, integracije sustava do pune funkcionalnosti, puštanje u rad i edukaciju, te sve ostale aktivnosti tražene Tehničkim specifikacijama za potpuno operativne i funkcionalne isporučevine tražene Tehničkim specifikacijama
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 2 692 440.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: