Luxembourg-Luxembourg: EIB - Støtte til skovbrugsfond for fremtidig udvikling, uddannelse og kapacitetsudvikling, overvågning og rapportering, undersøgelse om hjortebestand og anden støtte under faciliteten til finansiering af naturkapital
2018/S 247-566784
Denne bekendtgørelse er kun vejledende
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Støtte til skovbrugsfond for fremtidig udvikling, uddannelse og kapacitetsudvikling, overvågning og rapportering, undersøgelse om hjortebestand og anden støtte under faciliteten til finansiering af naturkapital
Sagsnr.: TA2018230 IE NCF
II.1.2)Hoved-CPV-kode77231000 Administration af skovbrug
II.1.4)Kort beskrivelse:
Overdragelseskontraktens hovedformål er fremme af den aktive forvaltning af private skove og videreudvikling af forvaltning af skovbrug med permanent dække som et alternativ til renafdriftssystemet i Irland. Opgaven består i støtte og kapacitetsopbygning til en skovbrugsfond, der sigter mod opkøb af 4 000 ha kommerciel nåletræsskov i Irland og forvaltning af samme i henhold til principper om permanent dække, der forbedrer biodiversitets- og økosystemsfunktionerne. Hvor det er muligt, vil fonden ligeledes udføre skovplantning på ny jord.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 742 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Se internetadressen anført i afsnit I.3).
Luxemburg-Luxemburg: EIB - Unterstützung eines Forstwirtschaftsfonds für Entwicklung von Rohrleitungen, Ausbildung und Auf- und Ausbau von Leistungsfähigkeit, Überwachung und Berichterstattung, Hirschdichtestudie und andere Unterstützung im Rahmen der Naturkapital-Finanzierungsfazilität (Natural Capital Financing Facility - NCFF)
Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Unterstützung eines Forstwirtschaftsfonds für Entwicklung von Rohrleitungen, Ausbildung und Auf- und Ausbau von Leistungsfähigkeit, Überwachung und Berichterstattung, Hirschdichtestudie und andere Unterstützung im Rahmen der Naturkapital-Finanzierungsfazilität (Natural Capital Financing Facility - NCFF)
Referenznummer der Bekanntmachung: TA2018230 IE NCF
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Das übergeordnete Ziel dieses Einsatzvertrags ist es, die aktive Bewirtschaftung von Privatwäldern und die breitere Entwicklung der Bewirtschaftung des Dauerwalds (Continuous Cover Forestry — CCF) als Alternative zum Abholzungssystem in Irland zu fördern. Mit dem Auftrag soll die Leistungsfähigkeit eines Forstfonds unterstützt und ausgebaut werden, der darauf abzielt, 4 000 ha gewerbliche Nadelwälder in Irland zu erwerben und nach den Grundsätzen des CCF zu bewirtschaften, um die biologische Vielfalt und die Funktionen des Ökosystems zu verbessern. Wenn möglich, führt der Fonds auch Aufforstungen auf neuen Flächen durch.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 742 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Siehe die in Abschnitt I.3) angegebene Internetadresse.
Luksemburg-Luxembourg: EIP - Metsafondi toetus torutranspordi väljaehitamise, koolituse ja suutlikkuse suurendamise, seire ja aruandluse, hirvede esinemistiheduse uuringu ja muude teenuste osutamise jaoks looduskapitali rahastamisvahendi raames (NCFF)
Tegemist on üksnes eelteatega
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Metsafondi toetus torutranspordi väljaehitamise, koolituse ja suutlikkuse suurendamise, seire ja aruandluse, hirvede esinemistiheduse uuringu ja muude teenuste osutamise jaoks looduskapitali rahastamisvahendi raames (NCFF)
Viitenumber: TA2018230 IE NCF
II.1.2)CPV põhikood77231000 Metsade planeerimisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kõnealuse korralduslepingu üldeesmärk on edendada erametsade tegusat juhtimist ja püsimetsanduse (Continuous Cover Forestry (CCF)) juhtimise mitmekülgsemat arengut alternatiivina taasistutusega lageraiesüsteemile (clear-fell system) Iirimaal. Lepingujärgse ülesande kaudu toetatakse ja suurendatakse metsafondi suutlikkust, mis on seadnud eesmärgiks omandada 4 000 ha äriotstarbelist okaspuumetsa Iirimaal ja hallata seda järgides bioloogilist mitmekesisust täiustavaid ja ökosüsteemi toimimist parendavaid CCFi põhimõtteid. Metsafond viib läbi ka uue maaala metsastamist, seal kus see on võimalik.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 742 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Liuksemburgas-Liuksemburgas: EIB - Miškininkystės fondo parama projektų plėtrai, mokymams ir gebėjimų stiprinimui, stebėsenai ir ataskaitų teikimui, elnių tankio tyrimas ir kita parama pagal Gamtos turtų finansavimo priemonę
Išankstinis informacinis skelbimas
Šis skelbimas yra tik dėl išankstinės informacijos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Miškininkystės fondo parama projektų plėtrai, mokymams ir gebėjimų stiprinimui, stebėsenai ir ataskaitų teikimui, elnių tankio tyrimas ir kita parama pagal Gamtos turtų finansavimo priemonę
Nuorodos numeris: TA2018230 IE NCF
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas77231000 Miškininkystės vadybos paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Bendras šios užduoties sutarties tikslas – skatinti aktyvų privačių miškų valdymą ir plačiau vystyti nuolatinio padengimo miškais (Continuous Cover Forestry, CCF) valdymo metodą kaip alternatyvą miškų iškirtimo sistemai Airijoje. Pagal užduotį bus remiama ir sudaromi miškininkystės fondo pajėgumai, kuriais bus siekiama įsigyti 4 000 ha komercinių spygliuočių miškų Airijoje ir valdyti juos pagal CCF principus, gerinant biologinę įvairovę bei ekosistemų funkcijas. Kur įmanoma, fondas taip pat vykdys miško atsodinimo darbus naujose teritorijose.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 742 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3) dalyje.
Luksemburga-Luksemburga: EIB - Atbalsts mežsaimniecības fonda plānotās pilnveides īstenošanai, apmācībai un spēju veidošanai, pārraudzībai un ziņošanai, briežu blīvuma pētījumam un cita veida atbalsts Dabas kapitāla finansēšanas mehānisma (Natural Capital Finance Facility – NCFF) ietvaros
Iepriekšējs informatīvs paziņojums
Šis ir tikai iepriekšējs informatīvs paziņojums
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atbalsts mežsaimniecības fonda plānotās pilnveides īstenošanai, apmācībai un spēju veidošanai, pārraudzībai un ziņošanai, briežu blīvuma pētījumam un cita veida atbalsts Dabas kapitāla finansēšanas mehānisma (Natural Capital Finance Facility – NCFF) ietvaros
Atsauces numurs: TA2018230 IE NCF
II.1.2)Galvenās CPV kods77231000 Mežsaimniecības pārvaldības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šī uzdevuma līguma vispārējais mērķis ir veicināt aktīvu privāto mežu pārvaldību un pastāvīga seguma mežsaimniecības (Continuous Cover Forestry – CCF) pārvaldes plašāku attīstību kā alternatīvu Īrijas kailcirtes sistēmai. Šis uzdevums ietver spēju veidošanas atbalstu mežsaimniecības fondam, kura mērķis ir iegūt 4 000 ha komerciālo skujkoku mežu Īrijā un pārvaldīt tos saskaņā ar CCF principiem, kas uzlabo bioloģisko daudzveidību un ekosistēmas funkcijas. Ja iespējams, fonds arī apmežos jaunus zemes gabalus.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 742 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.