II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Spremnici za odvojeno prikupljanje komunalnog otpada
Referentni broj: E-VV-11/2019/R4
II.1.2)Glavna CPV oznaka44613700 Posude za otpad
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su nabava i isporuka (što uključuje prijevoz i istovar na privremena skladišta jedinica lokalne samouprave) spremnika (kanti) za odvojeno prikupljanje komunalnog otpada raznih zapremina, označenih oznakom EU vidljivosti projekta, a sve sukladno uvjetima navedenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 190 850 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Kante za odvojeno prikupljanje otpadnog papira i kartona
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a44613700 Posude za otpad
44611000 Spremnici
II.2.4)Opis nabave:
Kante za odvojeno prikupljanje otpadnog papira i kartona – u ovoj grupi nabavljaju se kante zapremine 120 l, 240 l i 360 l - tijelo spremnika i poklopac u plavoj boji.
Kante za odvojeno prikupljanje otpadne plastike
Grupa br.: 2
Kante za odvojeno prikupljanje otpadne plastike – u ovoj grupi nabavljaju se kante zapremine 120 l, 240 l i 360 l - tijelo spremnika i poklopac u žutoj boji.
Kante za odvojeno prikupljanje biootpada
Grupa br.: 3
Kante za odvojeno prikupljanje biootpada – u ovoj grupi nabavljaju se kante zapremine 80 l,120 l, 240 l i 360 l - tijelo spremnika i poklopac u smeđoj boji.
Kante za odvojeno prikupljanje reciklabilnog otpada
Grupa br.: 4
Kante za odvojeno prikupljanje reciklabilnog otpada – u ovoj grupi nabavljaju se kante zapremine 120 l, 240 l i 360 l - tijelo spremnika u zelenoj boji, a poklopac u narančastoj boji.