Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
DPS Dynamisk indkøbssystem legepladser totalentreprise (nr 1) (1)
Sagsnr.: 16/30972
II.1.2)Hoved-CPV-kode37535200 Legepladsudstyr
II.1.4)Kort beskrivelse:
Dynamisk indkøbssystem på udstyr til legepladser i afgrænsede leverancer til Sydjysk udbuds samarbejde.