Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava naftnih derivata - loživo ulje za potrebe Zadarske županije i pojedinačnih korisnika
Referentni broj: VN-4-22
II.1.2)Glavna CPV oznaka09135000 Loživa ulja
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava i isporuka loživog ulja LU EL za potrebe Zadarske županije i korisnika navedenih u točki 1.1.2. ove Dokumentacije o nabavi sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.