II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
REAGENSI I TESTOVI ZA POTREBE LABORATORIJSKE DIJAGNOSTIKE - 12B
Referentni broj: 1.1.2.A.100
II.1.2)Glavna CPV oznaka33696500 Laboratorijski reagensi
II.1.4)Kratak opis:
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije pojedine grupe predmeta nabave.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 6 400 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33696500 Laboratorijski reagensi
II.2.4)Opis nabave:
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 1
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 2
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 3
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 3
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 4
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 5
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 6
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 7
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 7
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 8
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 8
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 9
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 9
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 10
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 10
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 11
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 11
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 12
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 12
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 13
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 13
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 14
Reagensi i testovi za potrebe laboratorijske dijagnostike - 12B, sukladno opisu iz Troškovnika-Tehničke specifikacije grupe predmeta nabave 14