Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:Sagsnr.: 19-05653
II.1.2)Hoved-CPV-kode38570000 Instrumenter og apparatur til automatisk regulering og styring
II.1.4)Kort beskrivelse:
Udbud af diverse instrumenter og instrumentsystemer til udviklingsprojektet Halosep. Instrumenter/instrumentsystemer omfatter:
- pH-målere og automatisk udtrækssystemer,
- Niveaumålere og -vagter,
- Temperaturmålere,
- Ledningsevnemåler.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 1 100 000.00 DKK
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)38570000 Instrumenter og apparatur til automatisk regulering og styring
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:Numéro de référence: 19-05653
II.1.2)Code CPV principal38570000 Instruments et appareils de réglage et de contrôle
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 1 100 000.00 DKK
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)38570000 Instruments et appareils de réglage et de contrôle
II.2.4)Description des prestations: