Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja osnovne škole Podolice s izradom projektne dokumentacije
Referentni broj: 20/20 JN-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka45000000 Građevinski radovi
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava usluge izrade projektne dokumentacije za omogućavanje izgradnje predmetne osnovne škole s ishođenjem dozvola za gradnju sve sukladno Prilogu 3 – Zahtjevi naručitelja te nabava izvođenja radova na izgradnji predmetne škole do potpune gotovosti sa ishođenjem uporabne dozvole (po principu ključ u ruke) sve sukladno Prilogu 3 – Zahtjevi naručitelja.
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45000000 Građevinski radovi
II.2.4)Opis nabave: