Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Procurement of Service-excavation and Cleaning of Road Canopies for a Period of 2 Years
Referentni broj: 01256/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka90000000 Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 593 496.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis