Oficjalna strona internetowa Unii Europejskiej
Wszystkie oficjalne strony internetowe UE są zarejestrowane w domenie europa.eu.
български (BG)
español (ES)
čeština (CS)
dansk (DA)
deutsch (DE)
eesti (ET)
II.1.6.
Kody CPV
33183100 Implanty ortopedyczne, 33184100 Implanty chirurgiczne
Opis
Implanty ortopedyczne.
Implanty chirurgiczne.
II.1.
II.1.1.
Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Dostawa implantów ortopedycznych i chirurgicznych do SPSK nr 1 PUM OS ZP 36 16.
II.1.2.
Rodzaj zamówienia i miejsce świadczenia lub realizacji
Dostawy
Główne miejsce lub lokalizacja realizacji: SPSK nr 1 PUM.
Kod NUTS
II.1.4.
Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5.
Krótki opis zamówienia lub zakupu
Dostawa implantów ortopedycznych i chirurgicznych do SPSK nr 1 PUM.
II.2.
Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1.
Całkowita wielkość lub zakres
Szacunkowa wartość bez VAT: 4 275 680,05 PLN
II.2.2.
Informacje o opcjach
Opcje: nie