Oficjalna strona internetowa Unii Europejskiej
Wszystkie oficjalne strony internetowe UE są zarejestrowane w domenie europa.eu.
Nie jesteś zalogowany/-a w aplikacji TED, ale nadal jesteś zalogowany/-a w EU LOGIN. Aby wylogować się z EU LOGIN, kliknij tutaj
190976-2016 - Zmiana
Widok ogłoszenia
Streszczenie
CPV:33140000 Materiały medyczne
Materiały medyczne
II.1.5) Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby OddziałówWojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w załączniku nr2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) – Formularz cenowo – asortymentowy. Informacjew zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SIWZ – wzórumowy.
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na następujące pakiety:
Pakiet 1 Pokrowiec do głowicy kamery zintegrowanej z endoskopem
Pakiet 2 Kraniki, korki do kaniul, nakładki, worki do zbiórki
Pakiet 3 Aerochamber
Pakiet 4 Akcesoria zużywalne do ssaków Vario i Basic
Pakiet 5 Układ oddechowy do respiratora Babylog, Carina, Oxylog
Pakiet 6 Opaski identyfikacyjne dla dzieci i dorosłych
Pakiet 7 Igły do biopsji szpiku kostnego, igła do nakłuć mostka, igła do trepanobiopsji
Pakiet 8 Osłona do opakowań z lekami światłoczułymi
Pakiet 9 Pianka do mycia noworodków
Pakiet 10 Przyrządy do pomp „Plum A”
Pakiet 11 Maski do nieinwazyjnej wentylacji
Pakiet 12 Papiery i żele do EKG, USG
Pakiet 13 Elektrody noworodkowe
Pakiet 14 Kapturki do termometru
Pakiet 15 Igły do portu naczyniowego
Pakiet 16 Cewniki tlenowe donosowe (noski tlenowe)
Pakiet 17 Igły do punkcji lędźwiowej
Pakiet 18 Filtr do ssaka VarioAir firmy Drager
Pakiet 19 Nakłuwacze i lancety
Pakiet 20 Filtr do spirometru BTL-08 SPIRO PRO
Pakiet 21 Filtry do respiratora MAQUET
Pakiet 22 Czujniki do pulsoksymetru Nellcor
Pakiet 23 Półmaska filtrująca FS-930 VFFP3 D
Pakiet 24 Rurki tracheotomijne
Pakiet 25 Zestaw do pobierania wydzieliny z tchawicy
Pakiet 26 Filtr wydechowy do respiratora PB 980
Pakiet 27 Kaniule zwykłe, kaniule bezpieczne
Pakiet 28 Zawory dostępu naczyniowego, ampułkostrzykawki
Pakiet 29 Drenaż jamy bębenkowej, słoje, zestawy do pomiaru śródbrzusznego
Pakiet 30 Sprzęt do kapnografii.
II.2.1) Całkowita wielkość lub zakres:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) – Formularz cenowo – asortymentowy. Informacjew zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SIWZ – wzórumowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) – Formularz cenowo – asortymentowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SIWZ – wzór umowy.
Pakiet 20 Filtr do spirometru BTL-08 Spiro Pro
Pakiet 21 Filtry do respiratora Maquet
Pakiet 27 Kaniule zwykłe,
Pakiet nr 27 a Kaniula bezpieczna