Oficjalna strona internetowa Unii Europejskiej
213878-2015 - Procedura konkurencyjna
Widok ogłoszenia
Streszczenie
2015-OJS118-213878-pl
II.1.6.
Kody CPV
33184100 Implanty chirurgiczne, 33184200 Protezy naczyniowe, 33158210 Stymulatory, 33141770 Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty, 33141510 Produkty krwiopochodne, 33141116 Zestawy opatrunkowe
Opis
Implanty chirurgiczne.
Protezy naczyniowe.
Stymulatory.
Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty.
Produkty krwiopochodne.
Zestawy opatrunkowe.
II.1.
II.1.1.
Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Dostawa implantów kostnych, chirurgicznych, systemów do separacji płytek krwi oraz protez naczyniowych, stentów do zabiegów endoskopowych i stymulatorów przeciwbólowych.
II.1.2.
Rodzaj zamówienia i miejsce świadczenia lub realizacji
Dostawy
Kupno
Główne miejsce lub lokalizacja realizacji: Siedziba Zamawiającego.
Kod NUTS PL634 Gdański
II.1.4.
Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5.
Krótki opis zamówienia lub zakupu
Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów kostnych, chirurgicznych, systemów do separacji płytek krwi oraz protez naczyniowych, stentów do zabiegów endoskopowych i stymulatorów przeciwbólowych na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 1 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia określony w pakietach 1-7, 10-20, 23, 24, 26-30, 32, 34-40, 54-57 dotyczy dostaw komisowych. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 20.5.2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. Nr 107 z 2010 r., poz. 679). W przypadku asortymentu określonego przy pomocy nazw handlowych Zamawiający dopuszcza składanie ofert na asortyment równoważny pod każdym względem, tj. składu, gramatury, zakresu, spektrum i czasu działania, postaci, funkcji itp. W przypadku asortymentu równoważnego wykonawca jest zobowiązany określić jego nazwę handlową.
II.2.
Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1.
Całkowita wielkość lub zakres
Określone w formularzu asortymentowo-cenowym ilości są wielkością szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wobec czego szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu i mogą zostać zredukowane do faktycznych potrzeb Szpitala, są one wartościami maksymalnymi dla zamówienia.
II.2.2.
Informacje o opcjach
Opcje: nie