Oficjalna strona internetowa Unii Europejskiej
Wszystkie oficjalne strony internetowe UE są zarejestrowane w domenie europa.eu.
български (BG)
español (ES)
čeština (CS)
dansk (DA)
deutsch (DE)
eesti (ET)
II.1.6.
Kody CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne, 33140000 Materiały medyczne, 33141110 Opatrunki, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Opis
Produkty farmaceutyczne.
Materiały medyczne.
Opatrunki.
Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne.
II.1.
II.1.1.
Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Dostawa produktów farmaceutycznych, wyrobów medycznych, opatrunków i środków dezynfekcyjnych – 26/ZP/2015.
II.1.2.
Rodzaj zamówienia i miejsce świadczenia lub realizacji
Dostawy
Kod NUTS PL113 Miasto Łódź
II.1.4.
Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5.
Krótki opis zamówienia lub zakupu
1. Przedmiotem zamówienia USK nr 1 im N. Barlickiego w Łodzi, Gm. M. Łódź, pow. m. łódzki, województwo łódzkie jest dostawa produktów farmaceutycznych, wyrobów medycznych, opatrunków i środków dezynfekcyjnych o właściwościach w opakowaniach i ilościach szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1A do specyfikacji stanowiącym jednocześnie formularz ofertowy.
2. Kod wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
33.60.00.00-6 – produkty farmaceutyczne
33.14.00.00-3 – materiały medyczne
33.14.11.10-4 – opatrunki
33.63.16.00-8 – środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wezwania do dostarczenia próbek na oferowane preparaty. Ilość próbek, miejsce i termin ich dostarczenia będą określone odrębnym pismem.
4. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia, łącznie z całkowitym wstrzymaniem zakupu ogólnej ilości towarów, jak i poszczególnych ich rodzajów i asortymentów w poszczególnych okresach obowiązywania umowy, jak i w stosunku do całej ilości towarów przewidzianej w przedmiocie zamówienia – w zależności od przebiegu leczenia, zmiany profilu świadczonych usług i zmian metod diagnostyczno-terapeutycznych. Z tego tytułu Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne inne roszczenia poza roszczeniem o zapłatę za towar już dostarczony.
5. Termin płatności nie może być krótszy niż 30 i dłuższy niż 60 dni.
6. Wykonawca podaje jeden termin płatności dla wszystkich pakietów (zadań) złożonych w ofercie.
7. Przedmiot dostawy produkty lecznicze/wyroby medyczne/opatrunki będą posiadały wszelkie wymagane polskim prawem dopuszczenia i rejestracje, a także termin ważności nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od dnia ich dostawy.
8. Zamawiający dopuszcza możliwość przeliczania ilości opakowań handlowych w przypadku występowania na rynku opakowań posiadających inną ilość sztuk (np. tabletek, ampułek, kilogramów), niż wskazane w SIWZ po uprzednim zadaniu pytania przez Wykonawcę. Ilość opakowań należy przeliczyć zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego wskazanym w SIWZ z dokładnością do 2 miejsc po przecinku (Przykładowo jeśli z wyniku przeliczenia ilość opakowań będzie wynosiła 1,222 op. to należy wycenić ilość 1,22 op., natomiast ilość 1,225 op. to należy zaokrąglić do 1,23 op.)
9. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia znajduje się na stronie internetowej od dnia publikacji
w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej do upływu terminu składania ofert.
10. Zamawiający na wniosek Wykonawcy przekazuje w terminie 5 dni specyfikację istotnych warunków zamówienia w formie pisemnej. Opłata za specyfikację istotnych warunków zamówienia w formie pisemnej wynosi 50,00 zł.
11. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, której wykonanie powierzy podwykonawcom. (Proszę wypełnić Załącznik 4 do SIWZ). Jeżeli Wykonawca nie załączy Załącznika 4 do oferty, lub go nie wypełni, lub nie dokona w nim skreśleń, Zamawiający uzna że zamówienie wykonane zostanie samodzielnie.
12. Zamawiający nie przewiduje składania ofert wariantowych.
13. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
14. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej.
15. Zamawiający nie żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
16. Zamawiający nie przewiduje możliwości zamówień uzupełniających, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt. 7 ustawy.
II.2.
Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1.
Całkowita wielkość lub zakres
Szacunkowa wartość bez VAT: 17 838 696,91 PLN
II.2.2.
Informacje o opcjach
Opcje: nie