2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, spełnianie warunków, o których mowa w pkt III.1.3) ogłoszenia Wykonawcy wykazują łącznie.
1) zdolność zawodowa:
a) Wykonawcy:
Wykonawca musi wykazać się wiedzą i doświadczeniem, w opracowaniu w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie przynajmniej 1 lub 2 dokumentacji projektowe - (KP lub PB), dla budowy lub rozbudowy drogi klasy min. S o łącznej długości min. 30 km.
b) osób:
Wykonawca musi wskazać osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, legitymujące się kwalifikacjami zawodowymi i doświadczeniem odpowiednimi do funkcji, jakie zostaną im powierzone. Wykonawca, na każdą funkcję wymienioną poniżej, wskaże osoby, które musi mieć dostępne na etapie realizacji zamówienia, spełniające następujące wymagania:
2. Osoba do pełnienia funkcji Projektanta Drogowego - wymagana liczba osób: 2.
Kwalifikacje: Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń.
Doświadczenie zawodowe: - wymóg doświadczenia zdobytego w ciągu ostatnich ośmiu lat przy opracowaniu.
2 dokumentacji projektowych: KP lub PB, dla budowy lub rozbudowy drogi klasy min. S o długości min. 10 km każda, na stanowisku Projektanta drogowego lub Sprawdzającego dokumentacji branży drogowej,
5. osoba do pełnienia funkcji Geologa:
— wymagana liczba osób: 3.
2. Sonda wciskana typu CPT i CPTU, min. liczba jednostek: 3