Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie ma na celu skrócenie terminu składania ofert
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu (nadzoru inwestorskiego) dla inwestycji pn.: Drogi na osiedlu Dąbrowa II w Kielcach - I etap. Zadanie 1: Budowa drogi gminnej na oś. Dąbrowa II w Kielcach ...
II.1.2)Główny kod CPV71520000 Usługi nadzoru budowlanego
II.1.4)Krótki opis:
Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu (nadzoru inwestorskiego) dla inwestycji pn.: Drogi na osiedlu Dąbrowa II w Kielcach - I etap. Zadanie 1: Budowa drogi gminnej na oś. Dąbrowa II w Kielcach na odcinku od ul. Wincentego z Kielc do ul. Warszawskiej wraz z budową nowej pętli autobusowej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: