Dostawy - 11412-2021
Polska-Zamość: Urządzenia medyczne
2021/S 007-011412
Ogłoszenie o profilu nabywcy
Niniejsze ogłoszenie odnosi się do następującej publikacji: Wstępne ogłoszenie informacyjne
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa wyposażenia Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej UPZ w Zamościu
II.1.2)Główny kod CPV
33100000 Urządzenia medyczne
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej dla kierunku Pielęgniarstwo UPZ w Zamościu. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Wdrożenie Programu rozwojowego i uruchomienie działalności Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej na Uczelni Państwowej w Zamościu” w ramach programu operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój” 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Wyposażenie musi być:
— fabrycznie nowe,
— pochodzić z legalnego kanału sprzedaży,
— pozbawiony wszelkich wad – kompletny i gotowy do pracy po podłączeniu.
Minimalne wymagania techniczne oferowanego wyposażenia zostaną opisane w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) – w chwil publikacji ogłoszenia nie jest dostępny opis przedmiotu zamówienia.
Zakres zamówienia obejmuje 12 części: Zamawiający dopuści możliwość składania ofert częściowych. W związku z tym, każdą wyspecyfikowaną część należy traktować jako oddzielny przedmiot zamówienia.