Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A11-Šiauliai-Palanga ruožo nuo 137,092 iki 141,794 km kapitalinio remonto įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką, techninio darbo projekto parengimas ir PVP
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A11-Šiauliai-Palanga ruožo nuo 137,092 iki 141,794 km kapitalinio remonto įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką, techninio darbo projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra. Paslaugų apimtis – kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra. Detalios paslaugų apimtys ir perkamų paslaugų savybės nurodytos pirkimo dokumentų techninėje specifikacijoje, techninėje užduotyje ir kt. dokumentuose.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: