Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Rēzeknes novada pašvaldības ēku energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi
II.1.2)Główny kod CPV45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 693 892.38 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Viļānu Mūzikas un mākslas skolas jaunās ēkas energoefektivitātes paaugstināšana
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
II.2.4)Opis zamówienia:
Lendžu administratīvās ēkas t.sk. kultūras nama energoefektivitātes paaugstināšana
Część nr: 2
Maltas Bērnu un jauniešu centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana
Część nr: 3